Atklāti: 10 iemesli kādēļ agrīni jāsāk ārstēt nagu sēnīte

Publicēts
  1. Tā ir hroniska infekcija, kas pazemina jūsu imunitātes slieksni pret citām infekcijām!
  2. Pētījumi ir pierādījuši, ka ielaista nagu/kāju pēdu sēnīte var būt arī alerģijas – nātrenes trigger un uzturošais faktors.
  3. Labāk nagu sēnīti ir neielaist un ārstēt to laicīgi ar lokāliem (ārīgi lietojamiem) līdzekļiem, jo ārstēšana arī ir toksiska organismam, īpaši tavām aknām –  vai arī ārstēšanu uzsākt, kad nav nopietnas blakusslimības un netiek lietoti papildus medikamenti, kas arī tiek izvadīti caur aknām.
  4. Tā ir lipīga citiem, īpaši bērniem un veciem cilvēkiem, līdz ar to Tu kļūsti bīstams sabiedrības loceklis (baseinos, pirtīs, saunās)!
  5. Ielaistas nagu sēnītes ārstēšana ir dārga un ilga (vidēji 200€ par vienu ārstēšanas kursu, kas ilgst kamēr ataug veselais nags –  ilgums ap 12-18 mēnešiem).
  6.  Parasti nagu sēnīte pievienojas cilvēkiem, kas ir fiziski aktīvi un laiku pavada slēgtos, neelpojošos apavos (altheles foot) vai vecāka gada gājuma cilvēkiem ar perifērās asinsrites traucējumiem (cukura diabēts, kāju vēnu varikoze) un var būt komplikāciju – respektīvi, čūlu cēlonis apakšstilbos!
  7. Ja nagu sēnītes pacients ir ar kādu hronisku blakusslimību, tad parasti efektīva (medikamenti tablešu formā) ārstēšana nemaz nav iespējama!
  8. Sēnīšu infekcija kāju ādā nelabi ož…
  9. Nagu sēnīti labāk ārstēt profesionāla dermatologa uzraudzībā, jo tā ir efektīvāka rezultāta un finansiālā metode salīdzinot ar pašdarbību!
  10. Un, protams, estētiski ir skaisti kopti veseli roku un kāju nagi, kas dod pašpārliecinātību un pievilcību pretējā dzimuma pārstāvju acīs!


slide_236986_1188088_freeVeselā kāju ādā un nagos – vesels gars! 

Ar cieņu,

Jūsu Ādas Akadēmija


*Šī informācija nes izteikti rekomendatīvu raksturu un ir izveidota ar informatīvu un izklaidējošu mērķi. Raksta saturs nevar tikt uztverts kā medicīnas speciālista konsultācija, diagnoze, vai ārstēšanas plāns. Vienmēr konsultējaties ar savu ārstējošo ārstu vai citu pilnvarotu speciālistu, ja Jums ir radušies jautājumi par savu veselības stāvokli!