Dr. Tatjana Ļiņova

Estētika / Dermatoloģija / Imunoloģija

Pēc dermatovenerologa specialitātes iegūšanas, es nolēmu tālāk apgūt imunoloģijas apakšspecialitāti, jo liela daļa saslimšanas dermatoloģijā ir saistītas tieši ar imunitātes darbības traucējumiem. Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas atrodas patstāvīgā mijiedarbībā ar ārējo vidi un tajā norit daudz imunoloģisku procesu, kuru traucējumi var izpausties ādas saslimšanu veidā.

Neskatoties uz ārsta grāda, dermatovenerologa un imunologa specialitātes apgūšanu, es visu laiku izjūtu zināšanu trūkumu un patstāvīgi pilnveidoju savas zināšanas apmeklējot dažādas konferences un praktiskos kursus. Patreiz esmu daudzu lokāla mēroga un starptautisku asociāciju biedrs. Bieži uzstājos ar klīnisko gadījumu prezentācijām un lekcijām par savu tēmu vietējos un starptautiskos medicīnas kongresos.

Blogu “Ādas akadēmija” es izveidoju 2015. gadā – savā pirmajā rezidentūras gadā dermatoloģijas specialitātē. Šis blogs bija izveidots ar mērķi dalīties ar aktuālu informāciju par ādas veselību un tās kopšanu saprotamā valodā gan pacientam, gan profesionālim.

ASOCIĀCIJU BIEDRS