Dr. Tatjana Ļiņova - dermatologs, imunologs. Ādas Akadēmijas autore.

Dr. Tatjana Ļiņova

Estētika / Dermatoloģija / Imunoloģija

Dr. Tatjana Ļiņova

Estētika / Dermatoloģija / Imunoloģija

Dr. Tatjana Ļiņova

Estētika / Dermatoloģija / Imunoloģija

Pacientu pieņemšanas KLĪNIKAS

Skanstes iela 50, 3. stāvs, Rīga.

 +371 67 847 102

Duntes iela 15a, Rīga.

 +371 66 333 333

Bruņinieku 5, Rīga.

 +371 67 366 323

Par MANI

TATJANA ĻIŅOVA

Dermatologs / Imunologs

Sveiks, lasītāj! Mans vārds ir Tatjana Ļiņova. Es esmu ārsts dermatovenerologs, imunologs. Savā laikā esmu absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un nolēmu kļūt par neirologu. Bet pēc pirmā rezidentūras gada neiroloģijas specialitātē, es sapratu, ka man izvēlētais virziens ir jāmaina, jo neiroloģija nav priekš manis.  Dzīvē bieži gadās tā, ka nākas mēģināt dažādas iespējas un eksperimentēt, lai izvēlētos savu pareizo ceļu. Pēc gada pavadīta neiroloģijas specialitātē es nolēmu pamēģināt sevi dermatoveneroloģijas nozarē un laikam ejot es sapratu, ka tieši dermatoloģija ir mana patiesā kaislība.  Es ar prieku apgūstu jaunas metodes un zināšanas šajā nozarē, lai būtu vienmēr lietas kursā par novitātēm ādas saslimšanu terapijā un diagnostikā. Tostarp mani interesē arī estētiskā dermatoloģija, kur jau vairākus gadus apgūstu, gan izmantoju ikdienas praksē tehnoloģijas, kas saistītas ar neirotoksīnu, pildvielu ievadi un lāzeriekārtām, gaismas tehnoloģiju izmantošanu.

Pēc dermatovenerologa specialitātes iegūšanas, es nolēmu tālāk apgūt imunoloģijas apakšspecialitāti Rīgas Stradiņa Universitātē, jo liela daļa saslimšanas dermatoloģijā ir saistītas ar imunitātes darbības traucējumiem. Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas atrodas patstāvīgā mijiedarbībā ar ārējo vidi un tajā norit daudz imunoloģisku procesu, kuru traucējumi var izpausties ādas saslimšanu veidā.

Neskatoties uz ārsta un specialitātes grāda iegūšanu, es visu laiku izjūtu zināšanu trūkumu un patstāvīgi pilnveidoju savas zināšanas apmeklējot dažādas konferences un praktiskos kursus. Patreiz esmu daudzu lokāla mēroga un starptautisku asociāciju biedrs. Bieži uzstājos ar klīnisko gadījumu prezentācijām un lekcijām par savu tēmu vietēja un starptautiska mēroga pasākumos.

Blogu “Ādas akadēmija” es izveidoju 2016. gadā – savā pirmajā rezidentūras gadā dermatoloģijas specialitātē. Šis blogs bija izveidots ar mērķi dalīties ar aktuālu informāciju par ādas veselību un tās kopšanu saprotamā valodā gan pacientam, gan profesionālim.

Vairāku profesionālo asociāciju biedrs.

Asociāciju biedrs

ESID

EAACI

IMCAS

EUROPEAN ASSOCIATION OF DERMATO-ONCOLOGY

EUROPEAN ACADEMY OF DERMATOLOGY AND VENEROLOGY

EUROPEN NAIL SOCIETY

INTERNATIONAL TRICHOSCOPY SOCIETY

INTERNATIONAL DERMATOSCOPY SOCIETY

AMERICAN ACADEMY OF DERMATOLOGY

LATVIJAS DERMATOVENEROLOGU BIEDRIBA